Odcienie Mroku

Kategoria: The Originals
Autor: diem.carpe

    "Wyjeżdżam dla waszego dobra. Wiem, że to trudne, ale proszę, nie szukajcie mnie. Wszyscy wiemy, że to jedyne wyjście. Musicie pozwolić mi odejść a ja wam żyć własnym życiem." - to właśnie Elena Gilbert napisała przyjaciołom tuż przed swoją "samobójczą misją". Tylko czy ktokolwiek będzie w stanie uszanować jej decyzję i po prostu pozwolić jej odejść?
   W Nowym Jorku, w mieście rozpusty i grzechu Damon odkryje nową naturę ukochanej i sekret, związany z jej wyjazdem. Czy zdoła ją ocalić i namówić do powrotu? I co dziewczyna zastanie w Mystic Falls, mieście rządzonym przez istoty nocy? Jak jej wampiryzm wpłynie na relacje z braćmi Salvatore i jakie sekrety skrywają rodziny Założycieli?
     Damon, Stefan, Elena, Klaus, Rebekah, Matt, Jeremy, Bonnie i Caroline szykują się do walki, w której ból, nienawiść i śmierć są nieodzownymi atrybutami a miłość to tylko pionek w grze, pasożyt, którego należy się pozbyć i zdusić w zarodku. Tylko jak powstrzymać uczucie, które spala cię od środka i zmusza do najcięższego wyboru w życiu? Tak, w takim wypadku śmierć jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

Obserwatorzy

Layout by Yassmine