Regulamin

1. Blog TVD Catalog powstał z myślą o blogach, które pragną się wypromować i zdobyć więcej czytelników, ale także o osobach, które chciałby znaleźć interesujące opowiadanie o bohaterach The Vampire Diaries i The Originals.
2. Każdy dodawany do spisu blog przedstawiany jest w osobnym poście. Znajduje się w nim opis, czy też fabuła bloga oraz autor i adres danego opowiadania.
3. Do katalogu może zgłosić się, każdy kto prowadzi bloga o kategorii związanej z serialami: The Vampire Diaries i The Originals.
4. Warunkiem dodania do spisu jest umieszczenie na swoim blogu odnośnika do TVD Catalog (nie musi być to strona główna, lecz może być to także zakładka Linki/Polecane Blogi), oraz poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prosiłabym jednak o podanie w zgłoszeniu, gdzie mogę znaleźć link do katalogu, by zapobiec nie potrzebnym problemom.
5. Do spisu można zgłosić każdy blog. Taki, który istnieje klika miesięcy, lub ma opublikowany tylko jeden post. Formularz zgłoszeniowy dla osób które chcą dodać bloga do spisu:

Pełny adres bloga:
Tytuł bloga:
Autor/Autorzy: 
Kategoria: 
Opis:
Hasło:

6. Każdy blog może być przyporządkowany do więcej niż jednej kategorii. Jednak pierwsza podana kategoria, będzie uznawana za kategorie główną.
7. Zgłaszamy opowiadania w zakładce Zgłoszenia, w której informujecie o czym jest dany blog.
8. Do katalogu można także, zgłaszać nowe rozdziały/posty na swoich blogach. Jeżeli zgłaszamy nowe rozdziały/posty, należy upewnić się czy blog należy już do spisu. Aby dokonać takiego zgłoszenia, wystarczy zgłosić się w zakładce Nowe rozdziały i wypełnić formularz, który znajduje się poniżej:

Pełny adres bloga:
Tytuł bloga:
Opis/fragment rozdziału:
Hasło:

10. Spis będzie regularnie aktualizowany. Blogi, które zostały zawieszone, bądź nie były aktualizowane przez trzy miesiące będą dodawane do kategorii Zawieszone Blogi (jednakże nie dotyczy to opowiadań zakończonych).
11. Blogi, które nie są aktualizowane od trzech miesięcy również można zgłosić do spisu. Zostanie on automatycznie przypisany do dodatkowej kategorii Zawieszone Blogi.
12. Jeżeli zmieniłeś na swoim blogu szablon lub nie podoba ci się sygnatura, którą zrobiłam dla twojego bloga, napisz a zostanie ona zmieniona.
13. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu jeżeli zajdzie taka potrzeba. Na znak znajomości regulaminu, proszę na końcu zgłoszenia podać tytuł swojej ulubionej piosenki. Zastrzegam sobie również prawo, do anulowania zgłoszenia, gdy formularz został błędnie wypełniony lub nie zawiera hasła.
14. Ostatnia aktualizacja regulaminu: 31.07.2015

2 komentarze:

 1. A gdzie można znaleźć aktualne hasło?
  ~E.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy przeczytać cały regulamin uważnie, a wtedy znajdziesz hasło :)

   Usuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine