Damon Salvatore || Crow

Kategoria: Delena, Historia własna
Autor: #Aleksandre

   W pewnym miasteczku o nazwie Mystic Falls, żył zwykły, niczym nie wyróżniający się chłopak o imieniu Damon Salvatore. Wiódł on dosyć spokojne życie, u boku wuja, który nie ukrywał nienawiści do swojego bratanka.
   Jednak potem, kilka wampirów porwało nastolatka, torturując go przez następne dni, aby ostatecznie z nim skończyć. Podczas nieobecności wampirów, inny wampir ratuje Damona i włącza go do świata wiecznie żywych istot.
   Młody Salvatore, zostaje pozostawiony sam sobie, na granicy Mystic Falls. Głównym celem nastolatka jest poznanie swojej nowej historii oraz zemsta na swoich oprawcach.
Wkrótce wyłącza nieświadomie swoje uczucia i staje się bezwzględnym rozpruwaczem, groźniejszym nawet, od wampirów które zabawiały się jego kosztem.
   Kiedy zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo niebezpieczny się staje, próbuje skupić się na swojej dawnej przyjaciółce - Elenie Gilbert. Dziewczyna w końcu dowiaduje się, kim tak naprawdę jest jej dawny przyjaciel z dzieciństwa. Przerywa swoją pomoc, podczas gdy załamany Damon odkrywa swoją najciemniejszą stronę.
   Czy miłość zwykłego śmiertelnika jest dość silna, aby przezwyciężyć głód i chorobliwą chęć zemsty wampira?
   Dowiesz się tego, zagłębiając się w historię Damona. Wampira, kąsającego i czarnego jak kruk. 

Obserwatorzy

Layout by Yassmine